Pamiątkowa lub nagrobna tabliczka z kamienia

Tablice wykonane z kamienia tzw. „klasyka gatunku”. Są trwałe, bezpieczne, nie wymagają specjalnych zabiegów kosmetycznych i pomimo upływu lat, zawsze wyglądają tak samo dobrze. Jest jednak coś, co może sprawić, że tablica będzie stanowiła wyjątkową dominantę. To dzięki odpowiedniej kompozycji, krojom pisma i szacie graficznej, tablica może być również piękna.

Bywa tak, że kamienia nie można zastąpić innym materiałem więc jedynym słusznym wyborem będzie kamień. Szkło będzie zbyt nowoczesne, stal zbyt surowa, natomiast odlew z brązu zbyt kosztowny. Kamień w takim przypadku będzie najlepszym wyborem również z tego względu, że może mieć różne odcienie kolorystyczne. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz kolorystyczny kamieni, którym zaspokoić można każdy, nawet najbardziej wyrafinowany gust.

To jednak co nas wyróżnia, to fakt, że nasze działania nie skupiają się na liczeniu literek i uzależnieniu od tego ceny tablicy, jak to czyni większość zakładów kamieniarskich. My skupiamy się na końcowym efekcie, który ma być po prostu najlepszy z możliwych. Klient nie może być krzywdzony ceną tylko dlatego, że nazywa się “Grażyna Brzęczyszczykiewicz” a nie “Anna Bąk”. Jeśli jednak życzysz sobie np. bardzo długie epitafium, to musisz wiedzieć, że cena będzie musiała zostać ustalona indywidualnie. Zastrzegamy sobie również prawo do doliczenia kosztów opracowania projektu, jeśli projekty będą nieprzeciętnie absorbujące i wymagające.

Pamiętaj. Nasze projekty są jednymi z najciekawszych i najlepszych na rynku. 12 letnie doświadczenie zdobyte przy produkcji tablic otwarło nam możliwości produkcji wyrobów takich, jakich oczekują klienci.

Nagrobne lub pamiątkowe tablice z kamienia

Tabliczki z innych materiałów

Istnieje również możliwość zamówienia u nas samego projektu graficznego takiej tablicy. Dzięki temu wykonanie jej powierzysz w lokalnym zakładzie kamieniarskim na kamieniu. Projekt tablicy to jedyne 50 zł. To niewiele, jeśli wziąć pod uwagę autorskie rozwiązania graficzne i nieszablonowe wzornictwo.