Prezent z okazji przejścia na emeryturę

Pomysł na prezent dla emeryta.

Prezent z okazji przejścia na emeryturę ma znaczenie niezwykle symboliczne. Znalezienie dobrego prezentu dla emeryta to trudne zadanie. Trzeba trafić w gust, a jednocześnie wręczyć coś oryginalnego. Samo przejście na emeryturę to ważna zmiana w życiu i wkroczenie w jego nowy etap, dlatego pamiątka od kolegów i koleżanek z pracy będzie zawsze miłym prezentem.

Jeśli szukacie prezentu z okazji przejścia na emeryturę dla policjanta, górnika, nauczyciela oraz każdego innego zawodu, to dobrze trafiliście. Postarajmy się, aby wręczany prezent z okazji przejścia na emeryturę był dla nich cenną pamiątką za wspólne lata pracy, a także inspiracją, jak odnaleźć się w nowej, emeryckiej rzeczywistości.

Jak znaleźć dobry prezent z okazji przejścia na emeryturę? Wystarczy zobaczyć prezentowane w sklepie produkty.

Prezent dla górnika

Wiele lat ekstremalnie ciężkiej pracy trzeba nagrodzić w sposób szczególny. Pamiątkowa statuetka, która przypomni najlepsze lata jest tym, co warto wręczyć. W ofercie mamy również tematyczne gadżety pamiątkowe w której hitem jest węgiel zamknięty w bryle szkła, żeby się pamiętało jak się fedrowało.

Prezent dla emeryta służb mundurowych

Znajdziesz u nas produkty personalizowanie specjalnie dla tego konkretnego emeryta. Mamy w ofercie grawerowaną przestrzennie odznakę policyjną zamkniętą wewnątrz szkła, tematyczne statuetki, szklany pendrive oraz miniaturową, szklaną tonfę.

Pamiątka dla policjanta z okazji odejścia na emeryturę. Odznaka grawerowana w szkle.
Prezent dla policjanta - szklana tonfa
Pamiątka dla policjanta z okazji odejścia na emeryturę. Odznaka grawerowana w szkle z dedykacją.

Prezent dla nauczyciela

Jeśli jesteś klientem, który potrzebuje tabliczki z nazwą ulicy i numerem domu, to dobrze trafiłeś.

Wykonamy dla Ciebie tabliczki o klasycznym kształcie i kolorystyce, oraz takie w których ważny jest pomysł i intrygujące zakomponowanie wszystkich elementów. Jeśli pragniesz czegoś nowoczesnego i niebanalnego, to jesteśmy w stanie to wykonać.

Dla każdej z tych grup jesteśmy w stanie przygotować tabliczki, które z dumą będą informowały o adresie oraz eksponowały logo.

Ponad wszystko jakość

Szklaną tablicę potrafimy wykonać tak, aby współgrała z architekturą i najbliższym otoczeniem. Pomaga nam w tym przesłana przez klienta fotografia miejsca w którym tablica lub tabliczka ma być zamontowana.

Jest bardzo ważne, aby zamontowana tablica nie zaburzała przestrzeni, była czytelna i estetyczna. Staramy się, by ta jakość była zawsze najwyższa.

You can`t add more product in compare