Szklane tablice urzędowe

Zakres wykorzystania tablic jest bardzo szeroki. Od tablic i tabliczek pamiątkowych, adresowych, szyldów, po tablice informacyjne. Tablice urzędowe to specjalnie wyselekcjonowana grupa tablic informacyjnych, skupiająca swój wygląd na wymogach rozporządzenia Rady Ministrów.

U nas zamówisz tablice o nowoczesnym i modnym wyglądzie.

Każdy budynek państwowy i samorządowy, każda szkoła, sąd i prokuratura musi być oznaczony stosowną tabliczką zgodną z ustawą. Szklane tablice urzędowe są elegancką alternatywą do tabliczek emaliowanych dlatego, że zrywają z pewnym utartym kanonem. Nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oferuje Państwu produkt pasujący do nowoczesnej architektury oraz odświeżonej i wyremontowanej elewacji.

Tablice montowane do ściany na tulejach dystansowych wykonanych ze stali nierdzewnej (INOX) są świetnym wyborem, ponieważ na ścianie nie powstają żadne rdzawe zacieki. Dzięki temu, że tabliczki są odsunięte od ściany, wzrasta ogólna estetyka, co pozytywnie wpływa na całościowy wygląd. Zamawiającym u nas szklane tablice urzędowe oferujemy zaprojektowanie napisów zgodnych z obowiązującymi przepisami, a ponadto projekt przygotujemy GRATIS!

Na indywidualne zamówienie wykonujemy również tablice dla urzędów z opisami pięter, wydziałów i pokoi, jak również tabliczki na ścianę i na drzwi.

Tablice urzędowe

W indywidualnych realizacjach pokazujemy, że tablica nie musi wyglądać, jak zdjęta z remizy. Oferujemy trwałe, nowoczesne i estetyczne tablice wykonane w całości ze szkła.

Nasze tablice są zgodne z ustawą, a ponadto projekt opracowujemy gratis.

Nasze tablice urzędowe:

użyty materiał

technologia

zastosowanie

Oznaczenia budynków urzędowych

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 1955 r. (Dz. U. Nr 47, poz. 314) w sprawie tablic i pieczęci urzędowych instytucje publiczne mają obowiązek umieszczenia na zewnętrznej, frontowej ścianie obiektu tablice urzędowe i Godło państwowe, zgodnych z literą prawa.

Rozporządzenie Rady Ministrów dokładnie określa standardowe wymiary szyldów urzędowych i tablic z godłem państwowym dla poszczególnych typów instytucji publicznych. Nie dookreśla jednak z jakiego materiału powinny zostać one wykonane, dlatego warto rozważyć zastąpienie archaicznych tablic emaliowanych ich szklanym odpowiednikiem o wyjątkowej trwałości.

Tablice urzędowe wykonujemy ze szkła przy pomocy maszyn oraz obróbki ręcznej. Wypalenie farby w wysokiej temperaturze czyni tablicę trwałą, a jej podstawową zaletą jest to, że nigdy nie zardzewieje. Nie trzeba też uważać na to, by nie uszkodzić emalii, jak w przypadku tablic stalowych.

Tablice i szyldy m.in. dla szkół i przedszkoli

Szkoły i placówki oświatowe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej powinny być jednoznacznie oznaczone tuż nad wejściem lub obok niego, ale w taki sposób, aby Godło znajdowała się bezpośrednio nad tablicą z nazwą szkoły.

Oprócz placówek oświaty, nasze tablice znajdują zastosowanie wśród takich klientów jak: kancelarie notarialne, instytucje sądowe, urzędy, samorządy terytorialne. Polecamy również możliwość wykonania elementów identyfikacji wizualnej. Składają się na nie: tablice adresowe, szyldy z logo oraz tablice informacujne.

Zastosowanie

Szklane szyldy i tablice ze względu na swoją wysoką jakość wykonania oraz estetyczny wygląd mają szerokie zastosowanie, dlatego często wykorzystywane są również jako tablice informacyjne i reklamowe wewnątrz i na zewnątrz budynków. Ich niewątpliwą zaletą jest wysoka trwałość, elegancki wygląd i przystępna cena.

Przykładowe wzory szyldów i tablic urzędowych, które możemy wykonać na indywidualne zamówienie ze szkła.

Zapraszamy do współpracy z nami, ponieważ po nasze tablice sięga coraz więcej urzędów i placówek publicznych. Nowoczesny wygląd podnosi walory estetyczne każdej placówki państwowej. Czas potrzebny na realizację to minimum 2 tygodnie.