Szklane godło, herb ze szkła

Pomysł na godło - Szklane przestrzenne Godło Polski

Urząd miasta, gminy, powiatu, urząd marszałkowski, placówka dyplomatyczna, sąd i szkoła – wszystkie te instytucje eksponują państwowe godło. Niestety, nie wszędzie jest ono wystarczająco reprezentatywne, ponieważ bardzo często jest to tylko wydruk na kartce papieru zamknięty w drewnopodobnej ramce. Czy jest to godny sposób na prezentowanie tak ważnego symbolu narodowego? Na pewno nie! Ramka nie jest przecież częścią symbolu narodowego. Jaka by nie była, nie wygląda po prostu estetycznie i w dodatku przytłacza nasz symbol narodowy. Dowiedz się co oferujemy pod nazwą szklane godło.

Koniec z ramami!

Taka rama kojarzy się z klatką, ponieważ kompozycyjnie zamyka nasze godło w wymuszonych sztucznie narzuconych ciężkich granicach. Czas to zmienić! Czas przywrócić naszemu godłu odpowiedni wygląd tak, aby dumnie i z elegancją prezentowało się w każdej instytucji państwowej.

Jeśli masz podobne odczucia, zobacz co przygotowaliśmy dla Twojego urzędu, sądu, szkoły.

Jest rozwiązanie - szklane godło

Przedstawiamy Państwu gotowe rozwiązanie tego problemu w kilku standardowo dostępnych wariantach. Do wyboru są warianty 2D i 3D oraz wersje cieniowane lub z wektorowymi gradientami. Mamy również herby doklejane to szklanych tablic i montowane na tulejach dystansowych. Niesamowity wybór wzorów i rozmiarów sprawia, że każda placówka znajdzie najlepszy wariant godła dla siebie.

Postawmy w końcu na jakość! Wybierzmy prestiż! Niech wygra polski produkt!

Szklane Godło Polski

Montaż na niewidocznej zawieszce

Godło Polski

wzór 2D
wariant cieniowany lub wektorowy

299-599
4 rozmiary
zawieszka
wzór: 2D

Godło Polski

wzór 3D
wariant cieniowany lub wektorowy

379-769
4 rozmiary
zawieszka
wzór: 3D

Szklana tablica z godłem

Montaż na 4 tulejach dystansowych

Tablica z herbem

wzór 2D
wariant cieniowany lub wektorowy

349-639
4 rozmiary
4 tuleje dystansowe
wzór: 2D

Tablica z herbem

wzór 3D
wariant cieniowany lub wektorowy

519-989
4 rozmiary
4 tuleje dystansowe
wzór: 3D

Powyższe propozycje należą do tych najbardziej efektownych i dodających prestiżu. Jeśli szukasz czegoś naprawdę prostego i niedrogiego, to herb nadrukowany bezpośrednio na szklanej tablicy jest tym czego szukasz.

Tablica szklana z nadrukiem UV

Montaż na 4 tulejach dystansowych

Efektowna i nowoczesna forma przedstawienia wizerunku ORŁA BIAŁEGO na tle tarczy herbowej jest wariantem ekonomicznym, ale niczym nie ustępuje jakością wykonania wersji przestrzennej. Szklane godło montuje się na ścianie na dołączonych dystansach. Jeśli byłby kłopot z zamocowaniem herbu na ścianie, tutaj zapoznasz się z instrukcją montażu.

Przeznaczenie: szklany herb dla urzędów, tani herb dla szkół.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że w wariancie ekonomicznym nadal stosujemy niezwykle szlachetny materiał, jakim jest szkło. Możemy jednak na indywidualną prośbę sięgnąć po surowiec zastępczy – pleksi. Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, na pewno spełnimy to życzenie, przez co uda się wyprodukować polski herb jeszcze taniej.

Ponadto na szklanej tablicy nanieść możemy np. herb gminy, miasta, powiatu. herb rodowy i logo, dlatego warto pomyśleć o zamówieniu kompletnego zestawu na potrzeby swojej placówki. Podpowiemy, że wykonujemy również tablice z patronem szkoły.

Tablica z nadrukiem

wariant cieniowany lub wektorowy

229-539
4 rozmiary
4 tuleje dystansowe
wzór: ekonomiczny

Wykonamy dla Ciebie również herb miasta, gminy, powiatu, województwa, herby historyczne, rodowe, oraz tablice pamiątkowe. Poznaj naszą ofertę.

You can`t add more product in compare