Tablice pamiątkowe

Szklana wielkoformatowa tablica pamiątkowa

Zakres wykorzystania tablic jest bardzo szeroki. Szczególne miejsce w przestrzeni publicznej zajmują tablice pamiątkowe i tablice informacyjne. Szklana tablica pamiątkowa, ma często charakter patriotyczny, przede wszystkim pamięć bohaterów, ludzi zasłużonych dla regionu i Polski oraz daty wydarzeń historycznych.

Podstawowymi surowcami, które wykorzystujemy, ze względu na trwałość są szkło i stal nierdzewną. Są to materiały, które ponadto można zdobić i znakować w sposób nieosiągalny dla innych materiałów. Np. wykonując tablice ze szkła możemy wykonać na niej grafikę imitującą kamień.

Tablica informacyjna z kolei rozszerza możliwości ich wykorzystania o dowolną treść. Wśród tabliczek informacyjnych warto wspomnieć o tych, które montuje się na drzwiach lub na ścianie przed wejściem. Tabliczki z opisami pięter, wydziałów i pokoi również znajdują się w naszej ofercie.

Tablice pamiątkowe

W indywidualnych realizacjach pokazujemy naprawdę gorące koncepcje.

Liternictwo wykonane ze stali nierdzewnej podnosi wartość wizualną każdej tablicy pamiątkowej. Od razu wiadomo jaka informacja jest najważniejsza.

U nas zamówisz tablice, z rozróżnieniem na:

użyty materiał

wykonane zdobienie

litery i znaki przestrzenne

zapotrzebowanie

Ponad wszystko jakość

Szklaną tablicę potrafimy wykonać tak, aby współgrała z architekturą i najbliższym otoczeniem. Pomaga nam w tym przesłana przez klienta fotografia miejsca w którym tablicę lub tabliczkę planuje się zamontować.

Jest bardzo ważne, aby zamontowana tablica nie zaburzała przestrzeni, była czytelna i estetyczna. Staramy się, by ta jakość była zawsze najwyższa.

Przykłady tablic pamiątkowych wykonanych ze szkła.

Szklana tabliczka pamiątkowa - w setną rocznicę urodzin Jana Pawła II
Szklana tablica pamiątkowa - 100 lecie odzyskania niepodległości
Szklana tablica informacyjna, szyld z metalowym liternictwem i grawerowanym logo
Szklana tablica pamiątkowa - 100 lecie odzyskania niepodległości
Szklana tablica pamiątkowa - 100 lecie odzyskania niepodległości
Szklana tabliczka pamiątkowa - żołnierz AK

Prostota i elegancja

Tablica pamiątkowa wykonana ze szkła ozdobiona może zostać liternictwem ze stali nierdzewnej lub mosiądzu. Dzięki temu zabiegowi tablica zyskuje prestiżowy wygląd.

Tło może wypełniać dowolny motyw graficzny lub możemy zastosować szkło . Tafla szkła może również pozostać przezroczysta.

You can`t add more product in compare