Zdjęcie nagrobkowe – w pamięci na zawsze

Fotoceramika pozwoli zachować Twoje wspomnienia o osobnie zmarłej

Specjalizujemy się w znakowaniu różnych powierzchni trwałym i czytelnym nadrukiem i grawerunkiem. Fotografia jest często wykorzystywana w naszej działalności, ponieważ zdjęcia mają szczególną siłę wyrazu. Zapomnij o nadruku sublimacyjnym, ponieważ jest nietrwały. Aby zdjęcie nagrobkowe było trwałe musi być wypalone w bardzo wysokiej temperaturze. Mamy możliwość wypału w temperaturze powyżej 1000 st. C, co czyni nasze zdjęcia trwałymi na wszelkie warunki atmosferyczne.

Jeśli zastanawiasz się nad doborem fotografii na nagrobek, która będzie ozdobą pomnika, a jednocześnie będzie spełniała następujące kryteria:

  • fotograficzna jakość druku
  • najwyższa trwałość na warunki atmosferyczne
  • 10 lat gwarancji
  • dowolny rodzaj kolorystyki do wyboru (zdjęcie czarno-białe, kolorowe lub w sepii)
  • kształt i wielkość optymalnie dopasowane do tablicy
  • opcjonalnie pasek czarny, srebrny lub złoty
to wiedz, że hotidea.pl to miejsce w którym otrzymasz to wszystko. Ale nie to jest kluczowe. Kluczowe jest samo przygotowanie fotografii do druku, odpowiedni retusz i poprawa jakości zdjęcia, to proces w który wkładamy całe nasze doświadczenie. Wszystkie te zabiegi są ważne dlatego, abyś nie musiał/-a martwić się takimi drobnostkami. Zdęcie po prostu ma być estetycznie wykonane w najwyższej jakości.
Zdjęcia nagrobkowe na porcelanie

Opis technologii

Fotografia nagrobkowa towarzyszy ludziom od XIX wieku. Rozwój technologii sprawił, że doskonały produkt jest teraz na wyciągnięcie ręki. Mając do dyspozycji piec ceramiczny oraz druk cyfrowy, wychodzimy do Państwa z nową gamą produktów. Do zdjęć nagrobnych wykorzystujemy wysokiej klasy włoską porcelanę na której umieszczamy fotografię. W przyszłości planujemy stworzyć serię autorskich projektów dla bardziej wymagających klientów.

DLACZEGO MY? BO…

Bo zajmujemy się na co dzień m.in. ceramiką, przygotowaniem do druku i fotografią. Bo jesteśmy producentem, któremu zakłady kamieniarskie zlecają produkcję fotoceramiki.  Bo mamy w pełni wyposażoną pracownię do produkcji dowolnego nadruku na ceramice. Bo dajemy, aż 10 lat gwarancji na wydruk zdjęcia (okres ten nie obejmuje złotego lub platynowego paska).

NA CO UWAŻAĆ? CZY ZDJĘCIE BĘDZIE TRWAŁE?

Aby nie doznać szoku należy omijać szerokim łukiem firmy wykonujące fotoporcelanę w technice sublimacji. W tej technologii wygrzewa się zdjęcie w temp. 160-180 st. C na porcelanie pokrytej uprzednio warstwą poliestru. Trwałość takiego zdjęcia to maks. 2 lata, a okres gwarancji obejmuje tylko 12 miesięcy. Po tym czasie nie ma możliwości reklamowania produktu. My łączymy wydruk ze szkliwem w temp. 850-1050 st. C (w zależności od szkliwa). Gwarantuje to trwałe połączenie pigmentów i wniknięcie ich w strukturę szkliwa, co wpływa na niebywałą trwałość. To daje nam pewność, ze zdjęcia będą tak samo prezentowały się za 10 lat.

Retusz zdjęć - jak poprawić jakość zdjęć

Profesjonalny retusz i renowacja zdjęć

przyklad-renowacji-zdjecia-przed przyklad-renowacji-zdjecia-po
zdjecie-stare-nieostre zdjecie-wyretuszowane

Tylko zobacz, jak możemy poprawić fotografię. Poprawimy nie tylko ostrość rysów twarzy i szczegóły portretu, ale również możemy podkolorować zdjęcie. Dzięki profesjonalnej obróbce w Twoje ręce trafi pamiątką dla przyszłych pokoleń.

Czy to Cię przekonuje?

OFERTA HOTIDEA.PL

OFERTA KONKURENCJI

ZDJĘCIA NA NAGROBEK

SERIA CLASSIC

Seria klasyczna to fotografia czarno-biała, kolorowa lub w sepii.  Jest najczęściej realizowanym typem fotografii. Ten typ fotografii w podstawowym wariancie nie ma żadnego paska wokół portretowanej osoby. W cenie usuwamy niedoskonałości zdjęcia i przeprowadzamy retusz.

Na życzenie dodajemy pasek czarny (bezpłatnie) oraz pasek złoty i srebrny (za dopłatą 25 zł). Masz więc swobodny wybór.

Poniżej prezentujemy nowe, niższe ceny. Przekreślona cena obowiązywała do 29.09.2023 r.

ZDJĘCIE NA NAGROBEK

SERIA GRAPH-LINE

Nasza autorska technika modyfikacji zdjęć polega na upodobnieniu jej do grawerunku linearnego. Jest to nowość na rynku. Najważniejsze cechy portretu są subtelnie podkreślone dzięki siatce przecinających lub nakładających się na siebie linii. Produkt tej serii jest przeznaczony dla osób, którym zależy na  oryginalnym charakterze fotografii. Zdjęcie posiada czarną obwódkę wokół portretowanej osoby. Przedstawiamy przykłady realizacji tych oryginalnych portretów. Wraz z zamówieniem otrzymasz tubkę silikonowego kleju, ale zanim otrzymasz zamówienie przygotujemy dla Ciebie projekt.

7 X 9 cm
7 x 10 cm
8 x 10 cm
8 x 11 cm
9 x 12 cm
139 zł
149 zł
169 zł
189 zł
149 zł
159 zł
169 zł
189 zł

Zadbaj o grób najbliższych i zamów fotografię bezpośrednio u nas. Realizujemy również nietypowe kształty lub zupełnie autorskie ceramiczne mozaiki. Jeśli Twoja tablica wymaga renowacji i np. poprawienia liter – zrealizujesz to u nas.

Masz inny pomysł? My też go zrealizujemy.

Zdjęcia nagrobkowe - najpopularniejsze wymiary prostokątnych płytek
Zdjęcia nagrobkowe - najpopularniejsze wymiary owalnych płytek

ZDJĘCIE NA NAGROBEK

SERIA DECOR-LINE

W naszej ofercie mamy również serię fotoporcelanek, które są wyjątkowo kolorowe, ozdobne i pozytywne w odbiorze. To seria dedykowana, gdy chcemy podkreślić charakter osoby zmarłej. Osoby, która za życia była pełna pozytywnej energii, w której towarzystwie nie było mowy o nudzie, czy rutynie.

Jeśli interesuje Cię taki sposób wykonania fotografii, zamów zdjęcie już dziś.

Poznaj nasze profesjonalne produkty

CZAS REALIZACJI

Czas oczekiwania na na zdjęcie zależy od jakości dostarczonej fotografii i aktualnego obciążenia naszej produkcji. Zwykle wynosi 1-2 tyg. Minimalny czas potrzebny na produkcję to 3 dni, jednak za zdjęcie wykonane ekspresowo poza kolejką będzie trzeba dopłacić.

Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Prosimy o przemyślane zakupy.