Statuetki szklane

Jeśli tu trafiłaś lub trafiłeś, to na pewno szukasz szklanych statuetek. Zapoznaj się z naszą ofertą szklanych trofeów. Najlepsi zawodnicy, pracownicy, kontrahenci i szefowie zasługują na wyróżnienie.

Szkło to niezwykle szlachetny materiał z którego można wykonać niesamowite kształty. Materia szkła jest nie do podrobienia i dlatego jest to surowiec niezwykle ceniony. W naszej ofercie przedstawiamy Państwu modele statuetek, które można u nas zamówić. Są to:

Szklane plakiety

To wyroby o prostych kształtach i przystępnych cenach. Największą zaletą jest szybka i niewymagająca produkcja. Jest to więc świetna propozycja dla organizatorów eventów, ponieważ można wyprodukować je bez opóźnień i uhonorować na czas większą ilość osób. Taka szklana plakieta może pełnić wiele funkcji, np.: nagrody, wyróżnienia, podziękowania czy pamiątki.

Szkło szlifowane

To grupa produktów, która wydobywa naturalne piękno szlifowanego szkła. Nie sposób przejść obok nich obojętnie, dlatego są to statuetki najchętniej wybierane przez naszych klientów. Mamy szeroki wybór najciekawszych wzorów, które mogą uświetnić każdą okazję.

Statuetki formowane hutniczo

To statuetki o unikatowym kształcie, ręcznie formowane przez hutnika – dzięki temu są wyjątkowe. Rzeźbiarskie potraktowanie szkła pozwala osiągnąć zdumiewające efekty wizualne – nieosiągalne przy innych technikach. Są to nasze produkty klasy Premium. Należy jednak pamiętać, że każda statuetka wykonana ręcznie będzie trochę inna.

Samo szkło to jednak nie wszystko. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu grafik na statuetki szklane, pozwoli w pełni profesjonalnie przeprowadzić Państwa zamówienie od pomysłu po gotową realizację. Zapraszamy do współpracy.