Wieloelementowa tablica pamiątkowa

Szukając najlepszych rozwiązań musisz przekopać się przez setki byle jakich realizacji. Nasz zespół projektantów, technologów i materiałoznawców przygotuje dla Ciebie produkt z którego będziesz dumny.

Przedstawiamy niezwykle elegancką kolekcję tablic i tabliczek, które łączą w sobie elementy przestrzenne tworząc prawdziwy efekt “WOW”. Wieloelementowa tablica pamiątkowa wkomponowane ma różnorodne surowce i to dzięki nim tworzymy naprawdę spektakularne efekty. Wykorzystanie prezentowanych tablic jest ponadto na tyle uniwersalne, że mogą być wykorzystane jako tablice pamiątkowe, tablice nagrobne, szyldy, oznaczenia pomieszczeń.

PRZYKŁADOWE WYKORZYSTANIE

Nowoczesna tablica nagrobna

Tablica nagrobna o rozmiarze 42x20cm pasuje idealnie do nowoczesnych nagrobków. Tablicę o polerowanej powierzchni z przyjemnym dla oka ciepłym odcieniem bieli okala szczotkowana stal nierdzewna tworząc efekt ekskluzywnej ramki. Dopełnieniem jest liternictwo wykonane ze stali nierdzewnej i barwiony grawerunek.

PRZYKŁADOWE WYKORZYSTANIE

Wieloelementowa tablica pamiątkowa z płaskorzeźbą lub mozaiką

Tablice z płaskorzeźbą lub mozaiką to wyjątkowo ekskluzywne produkty. 

Jest bardzo ważne, aby zamontowana tablica nie zaburzała przestrzeni, była czytelna i estetyczna. Staramy się, by ta jakość była zawsze najwyższa.

Tablice pamiątkowe

W indywidualnych realizacjach pokazujemy naprawdę gorące koncepcje.

Liternictwo wykonane ze stali nierdzewnej podnosi wartość wizualną każdej tablicy pamiątkowej. Od razu wiadomo jaka informacja jest najważniejsza.

JAKOŚĆ I PRESTIŻ

Dobierz przestrzenne litery, płaskorzeźbę i piękne tuleje dystansowe.

To detale wpływają na efekt końcowy, dlatego nie warto rezygnować z tego, co sprawia, że efekt końcowy po prostu jest piękny.

Nasz system montażowy jest łatwy w montażu, przemyślany i bardzo dobrze się prezentuje.