Artykuły

Miniaturowe domki ceramiczne

Miniaturowe ceramiczne domki inspirowane bajkową krainą mogą być pięknym upominkiem. To oferta dla ludzi lubiących oryginalne pomysły na prezenty.

Szklane godło, herb ze szkła

Jeśli w Twoim urzędzie narodowe Godło i herb nie są należycie wyeksponowane, to najwyższy czas, aby o to zadbać. Postaw na wysoką jakość i prestiż.

Wieloelementowa tablica pamiątkowa

Szukając najlepszych rozwiązań musisz przekopać się przez setki byle jakich realizacji. Nasz zespół projektantów, technologów i materiałoznawców przygotuje dla Ciebie produkt z którego będziesz dumny.

Statuetki szklane

Jeśli tu trafiłaś lub trafiłeś, to na pewno szukasz szklanych statuetek. Zapoznaj się z naszą ofertą szklanych trofeów. Najlepsi zawodnicy, pracownicy, kontrahenci i szefowie zasługują na wyróżnienie.

Zdjęcie nagrobne – fotoceramika

Specjalizujemy się w znakowaniu różnych powierzchni trwałym i czytelnym nadrukiem i grawerunkiem. Fotografia jest często wykorzystywana w naszej działalności, ponieważ zdjęcia mają szczególną siłę wyrazu. Zapomnij o nadruku sublimacyjnym, ponieważ jest nietrwały. Aby zdjęcie nagrobne było trwałe musi być wypalone w bardzo wysokiej temperaturze. Mamy możliwość wypału w temperaturze powyżej...

Pamiątkowa lub nagrobna tabliczka z kamienia

Tablice wykonane z kamienia tzw. „klasyka gatunku”. Są trwałe, bezpieczne, nie wymagają specjalnych zabiegów kosmetycznych i pomimo upływu lat, zawsze wyglądają tak samo dobrze. Jest jednak coś, co może sprawić, że tablica będzie stanowiła wyjątkową dominantę. To dzięki odpowiedniej kompozycji, krojom pisma i szacie graficznej, tablica może być również piękna.

Szyldy i tabliczki adresowe

Szyld reklamowy i tabliczka z adresem powinny być estetyczne, czytelne i eleganckie. Ale co najważniejsze, powinny wyrażać charakter podmiotu, którego dane prezentują.

Drzewo genealogiczne na zamówienie

Drzewo genealogiczne na zamówienie to idealny produkt na prezent. Prezent ten możesz zlecić do wykonania dla kogoś bliskiego lub dla siebie. Warto zachować, nie tylko w pamięci, członków swojej rodziny i zaprezentować wspólnych przodków. Opracowujemy indywidualne drzewa genealogiczne, którymi warto się chwalić. Będą również piękną dekoracją naścienną.

Szklane tablice urzędowe

Zakres wykorzystania tablic jest bardzo szeroki. Od tablic i tabliczek pamiątkowych, adresowych, szyldów, po tablice informacyjne. Tablice urzędowe to specjalnie wyselekcjonowana grupa tablic informacyjnych, skupiająca swój wygląd na wymogach rozporządzenia Rady Ministrów. U nas zamówisz tablice o nowoczesnym i modnym wyglądzie.

Szklane tablice pamiątkowe

Zobacz, jak może wyglądać dobrze zaprojektowana tablica pamiątkowa. Wytyczamy nowe standardy wyglądu tablic pamiątkowych w oparciu o sprawdzone procesy technologiczne.