Artykuły

Zdjęcie nagrobkowe – w pamięci na zawsze

Fotoceramika pozwoli zachować Twoje wspomnienia o osobnie zmarłej Specjalizujemy się w znakowaniu różnych powierzchni trwałym i czytelnym nadrukiem i grawerunkiem. Fotografia jest często wykorzystywana w naszej działalności, ponieważ zdjęcia mają szczególną siłę wyrazu. Zapomnij o nadruku sublimacyjnym, ponieważ jest nietrwały. Aby zdjęcie nagrobkowe było trwałe musi być wypalone w bardzo...

Wielkoformatowe zdjęcie na porcelanie

Trwałość, jakość i wyjątkowość Najciekawszym trendem w fotografii nagrobnej jest wykorzystanie nieprzeciętnie dużego zdjęcia. Stanowi ono wówczas najważniejszy element pomnika. W ofercie mamy imponujące rozmiary obok których trudno przejść obojętnie.

Świece z naturalnego wosku pszczelego

Odkryj magię naturalnego światła z wyjątkowymi świecami wykonanymi z czystego wosku pszczelego. Pasja do tworzenia i oferowania Wam nietuzinkowych produktów sprawia, że oferowane świece z naturalnego wosku pszczelego są wyjątkowe i idealnie wpisuję się w koncepcję "gorącego pomysłu".

Miniaturowe domki ceramiczne

Miniaturowe ceramiczne domki inspirowane bajkową krainą mogą być pięknym upominkiem. To oferta dla ludzi lubiących oryginalne pomysły na prezenty.

Szklane godło, herb ze szkła

Jeśli w Twoim urzędzie narodowe Godło i herb nie są należycie wyeksponowane, to najwyższy czas, aby o to zadbać. Postaw na wysoką jakość i prestiż.

Wieloelementowa tablica pamiątkowa

Szukając najlepszych rozwiązań musisz przekopać się przez setki byle jakich realizacji. Nasz zespół projektantów, technologów i materiałoznawców przygotuje dla Ciebie produkt z którego będziesz dumny.

Statuetki szklane

Jeśli tu trafiłaś lub trafiłeś, to na pewno szukasz szklanych statuetek. Zapoznaj się z naszą ofertą szklanych trofeów. Najlepsi zawodnicy, pracownicy, kontrahenci i szefowie zasługują na wyróżnienie.

Pamiątkowa lub nagrobna tabliczka z kamienia

Tablice wykonane z kamienia tzw. „klasyka gatunku”. Są trwałe, bezpieczne, nie wymagają specjalnych zabiegów kosmetycznych i pomimo upływu lat, zawsze wyglądają tak samo dobrze. Jest jednak coś, co może sprawić, że tablica będzie stanowiła wyjątkową dominantę. To dzięki odpowiedniej kompozycji, krojom pisma i szacie graficznej, tablica może być również piękna.

Szyldy i tabliczki adresowe

Szyld reklamowy i tabliczka z adresem powinny być estetyczne, czytelne i eleganckie. Ale co najważniejsze, powinny wyrażać charakter podmiotu, którego dane prezentują.

Drzewo genealogiczne – prezent który powala

Idealny produkt na prezent Prezent ten możesz zlecić do wykonania dla kogoś bliskiego lub dla siebie. Warto zachować w pamięci członków swojej rodziny oraz pokazać swoich wspólnych przodków. Opracowujemy indywidualne drzewa genealogiczne, którymi warto się chwalić, ponieważ są również piękną dekoracją naścienną.