Nowa marka

Jesteśmy firmą, której misją jest eksploracja nieskończonego wszechświata pomysłów. Wiele projektów w naszej ofercie to autorskie koncepcje nasze i projektantów współpracujących z nami. Kreowanie użytecznych i wartościowych, a często i innowacyjnych produktów mamy wpisane w firmowe DNA. W naszym sklepie znajdą Państwo to, co szczególnie nowatorskie. Zawsze stawiamy na rewolucyjne wzornictwo i naprawdę gorący pomysł.

Produkty

Do naszego sklepu wybraliśmy tylko te produkty, które są sprawdzone i wyjątkowe, ale jednocześnie unikatowe i niebanalne. W naszym sklepie zamówicie szybko i wygodnie produkty doskonale zapakowane i realizowane w większości na indywidualne zamówienie. Nastawieni jesteśmy na potrzeby indywidualnego klienta, dlatego nasze produkty są tak wyjątkowe. Receptą na sukces jest po prostu „gorący pomysł”.

Kategorie produktów:

DOM i OGRÓD – czyli pięknie zaprojektowane produkty użytkowe i dekoracyjne, które ozdobią każde wnętrze i ogród. Stwórz we wnętrzu klimat, którego pozazdroszczą Ci wszyscy.

TABLICZKI, TABLICE i HERBY – wielkoformatowe tablice o funkcji informacyjnej i pamiątkowej. Wśród nich znajdują się również szyldy firmowe i tabliczki adresowe. Herby i godła stanowią uzupełnienie oferty skierowanej specjalnie na potrzeby urzędów państwowych.

TROFEA I NAGRODY – Jeśli szukasz nietuzinkowych statuetek, medali, dyplomów i nagród na dowolną okazję to jest to miejsce dla Ciebie. Znajdziesz tu nasze realizacje i pomysły na piękne nagrody.

PREZENTY i UPOMINKI – to grupa produktów, które wręczane są wtedy, gdy uczucia trudno wyrazić słowami. Chcemy, aby nasze produkty nie tylko odzwierciedlały emocje ludzi, którzy nam zaufali, ale również uzupełniały to, czego nie da się opisać słowami.

Kategorie produktów:

GALANTERIA NAGROBNA – to również produkty związane z emocjami, ale skrajnie odmiennymi niż, te które towarzyszą nam przy radosnych okolicznościach. Produkty w tej kategorii wypełniają niszę o produkty rzadko spotykane lub innowacyjne.

Usługi

Naszym klientom oferujemy usługi projektowe, takie jak:

  • projektowanie plakatów i wizytówek
  • zaprojektujemy banery, ulotki i materiały reklamowe
  • wykonamy retusz fotografii
  • wykonamy wizualizacje
  • podejmiemy się zaprojektowania i wdrożenia strony internetowej opartej na WordPress.

Podstawowym założeniem, funkcjonowania naszej działalności, jest nie tylko zbudowanie oferty najwyższej jakości produktów, ale także obsługa Klienta na równie wysokim poziomie. Wierzymy, że uczciwą obsługą, należytą starannością i przyjaznym nastawieniem, zaskarbimy sobie serca naszych Klientów.

Zapraszamy do częstych odwiedzin naszego sklepu, ponieważ w naszej ofercie stale pojawiają się nowe produkty, które zachwycają i inspirują.

Dane kontaktowe znajdziesz na stronie → kontakt.

Sklep hotidea.pl jest obsługiwany przez firmę – Magdalena Pelczar-Wieczorek.

Wysyłki

Wysyłamy nasz towar w dowolne miejsce w Polsce. Czas dostawy w zależności od wybranej spedycji to 1-2 dni robocze. Koszt wysyłki określany jest w trakcie podsumowania zakupów.

Dla zamówień o wartości powyżej 500zł oferujemy również wysyłkę gratis. Promocja nie dotyczy wysyłki paletowej.

Przy indywidualnych ustaleniach możliwa jest również wysyłka zagraniczna.