Strefa 
kreatywnych 
profesjonalnych 
poszukiwanych 
usług

Profesjonalne projekty graficzne

W naszej ofercie znajdują się usługi projektowe i graficzne. Realizujemy zamówienia zarówno od klientów indywidualnych, instytucjonalnych, jak i od firm prywatnych i państwowych. Przywiązujemy wagę do jakości naszych prac, dlatego tworzymy projekty kreatywne i oryginalne zgodne z założeniami Klienta oraz dbamy o realizację celów marketingowych i strategii komunikacji marki Klienta. Doradzamy na każdym etapie realizacji projektu graficznego – począwszy od koncepcji, a kończąc na druku lub wdrożeniu grafiki. Do każdego projektu graficznego podchodzimy indywidualnie!

Zalety współpracy z nami:

 • jasna i przejrzysta oferta,
 • indywidualne i elastyczne podejście
 • autorskie projekty graficzne
 • atrakcyjne ceny
 • pełne doradztwo

Jesteśmy kreatywni przy realizacji usług graficznych i niezwykle drobiazgowi przy wdrażaniu projektów. Zachęcamy do współpracy i kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.

Nasze usługi obejmują:

Projektowanie graficzne

Zaprojektujemy logo stanowiące podstawę identyfikacji wizualnej i tworzące wyrazistą oraz czytelną markę, opracujemy infografiki oraz materiały reklamowe zapewniające jasny przekaz informacyjny, tworząc tym samym spójną i logiczną identyfikację Twojej marki lub firmy.

Projektowanie stron internetowych

Atrakcyjna strona internetowa to podstawa biznesu oraz doskonała promocja instytucji kultury. Nasz zespół dba o każdy detal. Na własne oczy zobacz, czy to prawda. Strony na których zobaczysz nasz talent to m.in.:

 • muzeum.krosno.pl
 • look-like-art.pl
 • hotidea.pl
 • dom-ludowy.pl

Strony tworzymy w oparciu o najlepiej dopasowany do klienta szablon, modyfikując go w sposób dość daleki od pierwowzoru. Dzięki temu zapewniamy indywidualny wygląd witryny z bardzo rozbudowaną funkcjonalnością. Takie rozwiązanie pozwala nam na niskie koszty wdrożenia strony, czyli uzyskujemy najlepszą relację jakości do ceny.

Identyfikacja wizualna

W oczach klientów spójny i profesjonalny wizerunek marki jest znakiem jej jakości. Tworzą go wszystkie projekty opatrzone logo firmy. Tworząc branding firmy lub marki  budujemy jednolity wizerunek, który będzie rozpoznawalny przez klienta docelowego i wywoła u niego pożądane przez nas pozytywne skojarzenia i emocje. Dokonamy tego przez odpowiednio zaprojektowane materiały reklamowe.

Materiały reklamowe

W zależności od potrzeb wykonamy dla Ciebie grafikę na takie materiały reklamowe jak: roll up, baner reklamowy, plakat, ulotka, folder reklamowy, katalog, szyld, potykacz, grafika reklamowa pod sieć www i social media. Zaprojektujemy i wykonamy również gadżety reklamowe.

Fotografia i obróbka zdjęć

Wykonamy zdjęcia w trakcje sesji fotograficznych oraz podejmiemy się retuszu starych fotografii, stworzymy atrakcyjny kolaż, atrakcyjny fotomontaż, dopracujemy szczegóły, odmłodzimy, wyszczuplimy, naprawimy.

Zrealizujesz u nas

Dzięki współpracy z drukarniami, za naszym pośrednictwem zamówisz druk plakatów, ulotek, folderów i wizytówek. Zorganizujemy również druk wielkoformatowy na PCV, pleksi, szkle, sklejce czy metalu.

Druk UV możliwy na przedmiotach o wysokości do 10 cm!

Sklep online i strona www

Tworzymy sklepy online i strony internetowe zbudowane na systemie WordPress i dodatku sprzedażowym Woocommerce.

Sklep internetowy oparty na rozwiązaniu WooCommerce to idealne rozwiązanie dla:

 • katalogów produktów z możliwością sprzedaży,
 • sklepów zawierających kilka, kilkanaście pozycji
 • przedsięwzięć, gdzie sprzedaż jest dodatkową częścią działalności.

Plakat okolicznościowy - przykład opracowania indywidualnej grafiki

Przykładowa grafika wykonana na specjalne zamówienie w trybie ekspresowym. Na uwagę zasługują nietuzinkowe projekty wykonane z dbałością na najmniejsze detale graficzne i ponadczasowe liternictwo.

Zapraszamy do współpracy

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny w pełni się w niego angażując. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, a nasze projekty są przejrzyste, minimalistyczne, kreatywne i oryginalne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty miały wysoki poziom wykonania i były przemyślane w każdym szczególe.

Kluczowe umiejętności:

PROGRAMY GRAFICZNE

Zaawansowana obsługa programów do obróbki i tworzenia obrazów wektorowych i rastrowych. Ponad 20 lat doświadczenia.

GRAFIKA REKLAMOWA

Kreacje reklamowe oparte na wieloletnim doświadczeniu zdobytym w pracy przy nad dziesiątkami kampanii reklamowych.

KREOWANIE WIZERUNKU

Projektowanie identyfikacji wizualnych celem wyróżnienia i wykreowania pożądanego wizerunku firm na ich rynku.

EXCEL

Tworzenie formularzy i tabel ułatwiających sortowanie i porządkowanie danych oraz przygotowywanie raportów. Stworzymy narzędzia wspomagające produkcję, jak i procesy wdrażania nowych produktów.

Dodatkowe umiejętności:

PROJEKTOWANIE PRODUKTÓW

Szeroka wiedza z zakresu projektowania statuetek, gadżetów reklamowych, przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych.

MARKETING INTERNETOWY

Specjalizacja w optymalizacji struktury i treści stron internetowych pod kątem systemu wyszukiwarki Google.

WEBWRITING

Wiemy jak wypełnić treścią stronę internetową, aby uzyskała wysoką widoczność w wynikach wyszukiwania.