Drzewo genealogiczne na zamówienie

Drzewo genealogiczne na zamówienie to idealny produkt na prezent. Prezent ten możesz zlecić do wykonania dla kogoś bliskiego lub dla siebie. Warto zachować, nie tylko w pamięci, członków swojej rodziny i zaprezentować wspólnych przodków. Opracowujemy indywidualne drzewa genealogiczne, którymi warto się chwalić. Będą również piękną dekoracją naścienną.

Drzewo genealogiczne na zamówienie to idealny produkt na prezent. Prezent ten możesz zlecić do wykonania dla kogoś bliskiego lub dla samego siebie. Będzie to również piękna pamiątka na którą może złożyć się cała rodzina.

Co oferujemy:

  • Opracowanie projektu graficznego
  • Wykonanie wydruku nawet w formacie B1 (100 x 70,7 cm)

Każde drzewo genealogiczne opracowywane jest indywidualnie, dlatego każde jest niepowtarzalne. Wykonujemy drzewa przedstawiające niewielkie rodziny, oraz naprawdę rozbudowane rody. Przesłanie wszystkich imion, nazwisk, dat urodzeń, śmierci i ślubu, zdjęć oraz szkicu, kto z nim i jak jest spokrewniony spoczywa na zamawiającym, dlatego prosimy o rzetelne przygotowanie wszystkich materiałów.

Na co zwrócić uwagę i o czym warto pamiętać?

Małżeństwa najlepiej prezentują się na zdjęciach ślubnych. W końcu sukienka ślubna i garnitur to dokument i ciekawostka prezentująca, jak moda zmieniała się na przestrzeni lat. Ponadto w przypadku przedwczesnego owdowienia nie ma różnicy w wieku pomiędzy małżonkami. W przypadku zestawienia 40-latka z 80 letnią żoną różnica wieku może wyglądać trochę niewłaściwie. Kawalerów i Panny oraz dzieci najlepiej wyglądają na zdjęciach aktualnych. Zdjęcia możemy ujednolicić kolorystycznie zamieniając je na tonację w skali szarości lub w sepii.

A co z samą jakością zdjęć?

Musisz pamiętać, że im lepszej jakości zdjęcie prześlesz, tym lepiej. Niestety zdjęcia z rodzinnego albumu mogą nie być najwyższej jakości. Mogą być przecież wypłowiałe, zagięte lub w jakiś inny sposób zniszczone. Jeśli tak się stanie, to nie jest powód do zmartwień, ponieważ możemy również wykonać retusz. Zdjęcia najlepiej przesłać zeskanowane w jakości minimum 300/600 dpi. Jeśli nie masz w domu skanera, możesz spróbować wykonać zdjęcie fotografii aparatem cyfrowym. UWAGA! w w fotografii nie może odbijać się żadne obce światło, ani fotografujący, a zdjęcie musi być ostre i nieporuszone. Zdjęcia, które wykonasz w sposób niedbały nie będą retuszowane.

PRZYKŁADOWE CENY

Wariant podstawowy

280
Indywidualny projekt graficzny
Imiona wpisane we wstęgi
Własny układ rozgałęzień
Do 50 imiennych pól w drzewie
Druk na formacie A3

Wariant rozbudowany

540
Indywidualny projekt graficzny
Imiona wpisane we wstęgi
Własny układ rozgałęzień
Od 50 do 75 osób w drzewie
Ozdobna dedykacja
Daty urodzenia i śmierci
Fotografie
Druk na formacie B2

Wariant prestiżowy

990
Indywidualny projekt graficzny
Imiona wpisane we wstęgi
Własny układ rozgałęzień
Od 100 do 150 osób w drzewie
Ozdobna dedykacja
Daty urodzenia i śmierci
Daty ślubu
Fotografie
Ilustracja lub fotografia w tle
Druk na formacie B1
Drzewo genealogiczne na zamówienie. Zamów własne drzewo genealogiczne. Pamiątka rodzinna.
Drzewo genealogiczne - przykładowy wzór obejmujący ponad 50 pól z imionami oraz druk w formacie A3 - cena 330 zł.
drzewo genealogiczne na zamówienie
Drzewo genealogiczne - przykładowy wzór obejmujący 19 pól z imionami, dedykację, ilustrację w tle, fotografie i wszystkie daty oraz druk w formacie B1 - cena 790 zł.

Ile to trwa?

Przygotowanie propozycji zajmie ok. 3-4 dni. O wiele bardziej pracochłonne jest dopracowanie szczegółów drzewa genealogicznego. Im bardziej rozbudowane będzie Twoje drzewo, tym więcej czasu będzie potrzeba na jego realizację. Ponadto drzew może być uzupełnione nie tylko same imiona, ale również nazwiska (w tym panieńskie), daty urodzeń i śmierci, oraz o daty ślubu. Niewątpliwym atutem tak szczegółowych drzew jest umieszczenie fotografii, jeśli tylko takowe otrzymamy.

Podsumowując, na czas realizacji wpływ mają takie rzeczy jak: jakość przesłanych zdjęć, ich ilość i styl w jakim ma być wykonana grafika. To od nich zależeć będzie ilość pracy jaka nas będzie czekać w trakcie tworzenia drzewa.

Nie wahaj się. Chcemy wykonać kolejne drzewo genealogiczne na zamówienie – tym razem Twoje.