Drzewo genealogiczne na zamówienie

Drzewo genealogiczne na zamówienie to idealny produkt na prezent. Prezent ten możesz zlecić do wykonania dla kogoś bliskiego lub dla siebie. Warto zachować, nie tylko w pamięci, członków swojej rodziny i zaprezentować wspólnych przodków. Opracowujemy indywidualne drzewa genealogiczne, którymi warto się chwalić. Będą również piękną dekoracją naścienną.

Drzewo genealogiczne na zamówienie to idealny produkt na prezent. Prezent ten możesz zlecić do wykonania dla kogoś bliskiego lub dla samego siebie. Będzie to również piękna pamiątka na którą może złożyć się cała rodzina.

Co oferujemy:

  • Opracowanie projektu graficznego
  • Wykonanie wydruku UV na formacie B1 (100 x 70,7 cm)
  • Opcjonalnie wykonanie opracowanej grafiki wykonanej na szkle w formie tablicy do zawieszenia na ścianie (płatne dodatkowo)

Każde drzewo genealogiczne opracowywane jest indywidualnie, dlatego każde jest niepowtarzalne. Wykonujemy drzewa przedstawiające niewielkie rodziny, oraz naprawdę rozbudowane rody. Przesłanie wszystkich imion, nazwisk, dat urodzeń, śmierci i ślubu, zdjęć oraz szkicu, kto z nim i jak jest spokrewniony spoczywa na zamawiającym, dlatego prosimy o rzetelne przygotowanie wszystkich materiałów.

Na co zwrócić uwagę i o czym warto pamiętać?

Małżeństwa najlepiej prezentują się na zdjęciach ślubnych. W końcu sukienka ślubna i garnitur to dokument i ciekawostka prezentująca, jak moda zmieniała się na przestrzeni lat. Ponadto w przypadku przedwczesnego owdowienia nie ma różnicy w wieku pomiędzy małżonkami. W przypadku zestawienia 40-latka z 80 letnią żoną różnica wieku może wyglądać trochę niewłaściwie. Kawalerów i Panny oraz dzieci najlepiej wyglądają na zdjęciach aktualnych. Zdjęcia możemy ujednolicić kolorystycznie zamieniając je na tonację w skali szarości lub w sepii.

A co z samą jakością zdjęć?

Musisz pamiętać, że im lepszej jakości zdjęcie prześlesz, tym lepiej. Niestety zdjęcia z rodzinnego albumu mogą nie być najwyższej jakości. Mogą być przecież wypłowiałe, zagięte lub w jakiś inny sposób zniszczone. Jeśli tak się stanie, to nie jest powód do zmartwień, ponieważ możemy również wykonać retusz. Zdjęcia najlepiej przesłać zeskanowane w jakości minimum 300/600 dpi. Jeśli nie masz w domu skanera, możesz spróbować wykonać zdjęcie fotografii aparatem cyfrowym. UWAGA! w w fotografii nie może odbijać się żadne obce światło, ani fotografujący, a zdjęcie musi być ostre i nieporuszone. Zdjęcia, które wykonasz w sposób niedbały nie będą retuszowane.

Ile to trwa?

Przygotowanie propozycji nie jest skomplikowanym procesem. Czas przygotowania 3 wzorów graficznych zajmie ok. 3-4 dni. O wiele bardziej pracochłonne jest wykonanie samego drzewa genealogicznego. Wykonanie gotowej pracy wraz z naniesieniem poprawek zajmie około:

  • 1,5 tygodnia (dla 10 osób w drzewie genealogicznym)
  • 1,5-2 tygodnie (dla 20 osób w drzewie genealogicznym)
  • 2-3 tygodnie (dla 30 osób w drzewie genealogicznym)
  • 3-4 tygodnie (dla 50 osób w drzewie genealogicznym)

Podsumowując, na czas realizacji wpływ mają takie rzeczy jak: jakość przesłanych zdjęć, ich ilość i styl w jakim ma być wykonana grafika. To od nich zależeć będzie ilość pracy jaka nas będzie czekać w trakcie tworzenia drzewa.

Nie wahaj się. Chcemy wykonać kolejne drzewo genealogiczne na zamówienie – tym razem Twoje.

You can`t add more product in compare