Szklane godło, herb ze szkła

Jeśli w Twoim urzędzie narodowe Godło i herb nie są należycie wyeksponowane, to najwyższy czas, aby o to zadbać. Postaw na wysoką jakość i prestiż.

Urząd miasta, gminy, powiatu, urząd marszałkowski, placówka dyplomatyczna, sąd i szkoła – wszystkie te instytucje eksponują państwowe godło. Niestety, nie wszędzie jest ono wystarczająco reprezentatywne, ponieważ bardzo często jest to tylko wydruk na kartce papieru zamknięty w drewnopodobnej ramce. Czy jest to godny sposób na prezentowanie tak ważnego symbolu narodowego? Na pewno nie! Ramka nie jest przecież częścią symbolu narodowego. Jaka by nie była, nie wygląda po prostu estetycznie i w dodatku przytłacza nasz symbol narodowy. Dowiedz się co oferujemy pod nazwą szklane godło.

Koniec z ramami!

Taka rama kojarzy się z klatką, ponieważ kompozycyjnie zamyka nasze godło w wymuszonych sztucznie narzuconych ciężkich granicach. Czas to zmienić! Czas przywrócić naszemu godłu odpowiedni wygląd tak, aby dumnie i z elegancją prezentowało się w każdej instytucji państwowej.

Jeśli masz podobne odczucia, zobacz co przygotowaliśmy dla Twojego urzędu, sądu, szkoły.

Jest rozwiązanie - szklane godło

Przedstawiamy Państwu gotowe rozwiązanie tego problemu w kilku standardowo dostępnych wariantach. Do wyboru są warianty 2D i 3D oraz wersje cieniowane lub z wektorowymi gradientami. Mamy również herby doklejane to szklanych tablic i montowane na tulejach dystansowych. Niesamowity wybór wzorów i rozmiarów sprawia, że każda placówka znajdzie najlepszy wariant godła dla siebie.

W ofercie dostępne również zestawy.

W naszym sklepie pojawiła się możliwość zamówienia zestawów z wizerunkiem Polskiego Godła. Piękno tego wyrobu drzemie przede wszystkim materiale z którego jest wykonany. Podstawowym surowcem jest tutaj szkło, czyli materiał szlachetny, warty uwagi choćby z tego względu, że prezentuje się naprawdę prestiżowo. Warto o tym pamiętać w świecie zalewanym tanimi i mało estetycznymi rozwiązaniami.
A jakie inne korzyści płyną z zamówienia zestawów obejmujących 4 szt. lub ich wielokrotności?
Oczywiście poza tym, że godła po prostu prezentują się pięknie zyskasz, bo:
– 👍 w zestawie gwarantujemy niższą cenę;
– 🎁 obejmie Cię promocja w postaci darmowej wysyłki.
Wszelkie instytucje Państwowe serdecznie zapraszamy do składania zamówień. Czas realizacji zamówienia to ok. 2,5 tyg. W przypadku dużego zainteresowania, czas ten może się nieznacznie wydłużyć.

Szklane Godło Polski

Montaż na niewidocznej zawieszce

Szklana tablica z godłem

Montaż na 4 tulejach dystansowych

Na szklanej tablicy nanieść możemy np. herb gminy, miasta, powiatu. herb rodowy i logo, dlatego warto pomyśleć o zamówieniu kompletnego zestawu na potrzeby swojej placówki. Podpowiemy, że wykonujemy również tablice z patronem szkoły.

Szklany herb

Montaż na niewidocznej zawieszce

Szklana tablica z herbem

Montaż na 4 tulejach dystansowych

Szklane godło, herb ze szkła, zestaw dla urzędu.

Zamówisz u nas również herby innych Państw, miast, regionów. Każdy z nich będzie wyjątkowy. Zobacz pozostałe przykłady szklanych herbów, Są naprawdę piękne.

Wszystkie
Herb państwowy
Herb województwa
Herb miasta
Herb historyczny
Szklany herb Anglii. Herb ze szkła topionego.

Herb Anglii

Herb państwowy
Szklany herb województwo śląskie

Herb woj. śląskiego

Herb województwa
Szklany herb przestrzenny miasta Jasień

Herb przestrzenny miasta Jasień

Herb miasta
Herb Szwecji ze szkła, Szklany herb

Herb Folkungów zwany starym herbem Szwecji

Herb historyczny
Herb Szwecji ze szkła, Szklany herb

Herb Szwecji

Herb państwowy
Szklany herb przestrzenny gminy i miasta Wieliczka

Herb przestrzenny Wieliczki

Herb miasta

Postawmy w końcu na jakość! Wybierzmy prestiż! Niech wygra polski produkt!