Szklane godło, herb ze szkła

Jeśli w Twoim urzędzie narodowe Godło i herb nie są należycie wyeksponowane, to najwyższy czas, aby o to zadbać. Postaw na wysoką jakość i prestiż.

Urząd miasta, gminy, powiatu, urząd marszałkowski, placówka dyplomatyczna, sąd i szkoła – wszystkie te instytucje eksponują państwowe godło. Niestety, nie wszędzie jest ono wystarczająco reprezentatywne, ponieważ bardzo często jest to tylko wydruk na kartce papieru zamknięty w drewnopodobnej ramce. Czy jest to godny sposób na prezentowanie tak ważnego symbolu narodowego? Na pewno nie! Ramka nie jest przecież częścią symbolu narodowego. Jaka by nie była, nie wygląda po prostu estetycznie i w dodatku przytłacza nasz symbol narodowy. Dowiedz się co oferujemy pod nazwą szklane godło.

Koniec z ramami!

Taka rama kojarzy się z klatką, ponieważ kompozycyjnie zamyka nasze godło w wymuszonych sztucznie narzuconych ciężkich granicach. Czas to zmienić! Czas przywrócić naszemu godłu odpowiedni wygląd tak, aby dumnie i z elegancją prezentowało się w każdej instytucji państwowej.

Jeśli masz podobne odczucia, zobacz co przygotowaliśmy dla Twojego urzędu, sądu, szkoły.

Jest rozwiązanie - szklane godło

Przedstawiamy Państwu gotowe rozwiązanie tego problemu w kilku standardowo dostępnych wariantach. Do wyboru są warianty 2D i 3D oraz wersje cieniowane lub z wektorowymi gradientami. Mamy również herby doklejane to szklanych tablic i montowane na tulejach dystansowych. Niesamowity wybór wzorów i rozmiarów sprawia, że każda placówka znajdzie najlepszy wariant godła dla siebie.

Szklane Godło Polski

Montaż na niewidocznej zawieszce

Szklana tablica z godłem

Montaż na 4 tulejach dystansowych

Na szklanej tablicy nanieść możemy np. herb gminy, miasta, powiatu. herb rodowy i logo, dlatego warto pomyśleć o zamówieniu kompletnego zestawu na potrzeby swojej placówki. Podpowiemy, że wykonujemy również tablice z patronem szkoły.

Szklany herb

Montaż na niewidocznej zawieszce

Szklana tablica z herbem

Montaż na 4 tulejach dystansowych

Zamówisz u nas również herby innych Państw, miast, regionów. Każdy z nich będzie wyjątkowy. Zobacz pozostałe przykłady szklanych herbów, Są naprawdę piękne.

Wszystkie
Herb państwowy
Herb województwa
Herb miasta
Herb historyczny
Szklany herb Anglii. Herb ze szkła topionego.

Herb Anglii

Herb państwowy
Szklany herb województwo śląskie

Herb woj. śląskiego

Herb województwa
Szklany herb przestrzenny miasta Jasień

Herb przestrzenny miasta Jasień

Herb miasta
Herb Szwecji ze szkła, Szklany herb

Herb Folkungów zwany starym herbem Szwecji

Herb historyczny
Herb Szwecji ze szkła, Szklany herb

Herb Szwecji

Herb państwowy

Postawmy w końcu na jakość! Wybierzmy prestiż! Niech wygra polski produkt!

You can`t add more product in compare